Palety produkcja i sprzedaż

zapytaj o szczegóły

O firmie

MARTEX – najlepsze ceny euro palet i palet drewnianych

MARTEX to wieloletni producent palet euro, euro/epal, jednorazowych, przemysłowych i nietypowych. Jesteśmy obecni w branży opakowań drewnianych od 2009 r. i od tego czasu nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się nie tylko w produkcji palet drewnianych, jednorazowych i europalet, ale również w sprzedaży palet nowych oraz używanych w korzystnych cenach. Ponadto skupujemy używane palety i zajmujemy się renowacją tych uszkodzonych.

Produkcja palet i palet euro

Stanowimy dużą firmę rodzinną, zatrudniamy 30 pracowników i rocznie produkujemy 1 000 000 sztuk palet przeznaczonych na sprzedaż na terenie całego kraju. Planujemy także prace związane z eksportem. Od kilku lat zwiększamy roczne obroty o 30%. Nieustannie realizujemy nowe inwestycje związane z podnoszeniem wydajności, poprawą jakości oraz bezpieczeństwa pracy. Proponujemy palety drewniane jednorazowe, przemysłowe w dobrych cenach, nietypowe, a także euro palety w różnych wymiarach. Dysponujemy maszynami do produkcji drewna i nowoczesnym oraz dobrze wyposażonym zakładem.

Sprawdzony producent palet

Jesteśmy sprawdzonym, rzetelnym i solidnym partnerem, jak również doświadczonym producentem palet. W pełni zapewniamy wolumen i gwarantowaną jakość dostarczanych palet nowych i używanych w bardzo korzystnej cenie. Dzięki temu cieszymy się wciąż rosnącym zaufaniem oraz uznaniem wśród naszych klientów.

Zapewniamy szybkość i terminowość wykonania zleceń, konkurencyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę.

Facebook
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Twitter
Twitter
Twitter
KOD TWITTER